Fizyka – jak się przygotować do jednej z najtrudniejszych matur?

Matura z fizyki to najczęściej drugi wybór uczniów klas o profilach ścisłych po rozszerzonej matematyce. Uzyskanie wysokich wyników z obu tych przedmiotów gwarantuje wysokie szanse, by dostać się na wiele prestiżowych uczelni, takich jak choćby Akademia Górniczo-Hutnicza. Niestety, jest to dość sporo wyzwanie. Matura z fizyki na poziomie rozszerzonym rok w rok nie wypada najlepiej na tle innych rozszerzeń. Średni z niej wynik waha się na poziomie 30%, co nie będzie satysfakcjonującym rezultatem dla większości maturzystów. Z pomocą jednak przychodzi repetytorium od wydawnictwa Nowa Era – “Nowa Teraz matura Fizyka“, o której opowiemy w dalszej części tekstu. 

Nowa edycja maturalnego bestsellera

Nowa Teraz matura Fizyka super wybór” to zaktualizowane wydanie obecnego na rynku od kilku lat repetytorium “Teraz matura Fizyka”. Z powodu reformy programowej oraz nieco zmienionych wymagań maturalnych z fizyki, wydawnictwo Nowa Era zdecydowało się na aktualizację jednego z bestsellerowych zbiorów zadań na polskim rynku. W środku znajdziemy przede wszystkim setki zadań maturalnych, które świetnie sprawdzą się jako główna forma przygotowań przez cały okres szkoły ponadpodstawowej. Dodane zostały arkusze maturalne oraz ćwiczenia od CKE, które w późniejszych etapach nauki znacznie ułatwią zapoznawanie się z formułą maturalną obowiązującą na właściwym egzaminie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż w dobie technologii Nowa Era także nie odstaje. Po zakupie omawianego repetytorium zyskujemy klucz dostępu do materiałów cyfrowych.

Dlaczego warto korzystać z nowych możliwości?

Materiały cyfrowe to innowacja, jaką zaoferowała Nowa Era w swoich najnowszych repetytoriach i podręcznikach, Dzięki nim, uczeń może obejrzeć rozwiązania danych zadań lub arkuszy maturalnych w wersji wideo czy też otrzymać dostęp do dodatkowych ćwiczeń. Wszystko to oczywiście otrzymujemy w cenie repetytorium. “Nowa Teraz matura Fizyka” nabyć możemy niemal w każdej księgarni czy też sklepie internetowym za jedyne kilkadziesiąt złotych. 

About the Author

You may also like these